Ky banor largohet nga shtëpia e BBVAlbania, produksioni do të hap televotim tjetër

Efi, Luizi dhe Xhonatan ishin të nominuarit e kësaj jave.

Ai që u largua nga gara ishte Xhoni, i cili herën e kaluar e pati biletën e kthimit, shkruan nzoom.biz.

Banori shqiptar nuk është i vetmi konkurrent që u largua nga ky Reality Show, shkruan Teleshkronja Post.

Arbana ka zbuluar se në natën e sontme do të ketë edhe një elemimin nga televotimi i shpejtë.