Ky është banori i radhës i eleminuar nga Big Brother Kosova (FOTO)

Sonte e gjithë shtëpia e Big Brother Vip Kosova ishte në nominim, për shkak se kishin shkelur rregullat gjatë gjithë javës. Këtë e kishin dënim nga Vëllai Madhë.

Nga të gjithë banorët e nominuar, publiku vendosi se cilin ta largojë nga Big Brother Vip Kosova, shkruan Teleshkronja Post.

Banori i cili u largua sonte nga shtëpia është Atdhe Xharavina.

Tre nominime si list e ngusht pas televotimit ishin, Atdheu, Dafina dhe Vivieni./TeleshkronjaPost/