Ky ishte reagimi i Efit pasi Kiara dërgoj Dea Mishel, Oltën dhe Tean në nominim

Big Brother Vip Albania, sa vjen dhe behet më interesant. Vëllai i Madh i dha mundësinë Kiarës të hapë “Kutinë e Pandorës” .

Në zarfin e parë, thuhej se kompania prestigjoze “Sava tours” i dhuron asaj një biletë udhëtimi çift në Maldive, shkruan Teleshkronja Post.

Ndërsa në zarfin tjetër, Kiara kishte mundësinë të dërgonte në televotim tre banorë, një prej të cilëve do të largohet të shtunën nga shtëpia.

Kiara zgjodhi Oltën, Tean dhe Dean. Ne momentin qe tha Dea, reagimi i Efit ishte tejet interesant duke duartrkitur e duke qeshur.

Ajo u shpreh se kjo zgjedhje i erdhi natyrshëm. Ndersa Efi ishte ajo e cila doli nga nominimi i Deas.

Për më shumë shiko videon:

@ded.halili

♬ original sound – ded