Luiz Ejlli publikon këngën e re “Përjetësisht”

Këngëtari nga Shkodra, Luiz Ejlli, ka publikuar këngën e re me titull “Përjetësisht”.

Për tekstin dhe melodinë është kujdesur Bardhi.Kënga është produkt i Çelik Lipës, transmeton TeleshkronjaPost.

Luiz Ejlli u bë fenomen i rrjeteve sociale, pas bujës që bëri në Shqipëri sivjet me paraqitjen në “Big Brother VIP 2”, nga ku doli fitues. Dëgjoje KËNGËN.