Luizi fton Jorin të lahen bashkë, ja si i përgjigjet ajo (VIDEO)

Teksa Jori po shihte Lorencin dhe Luizin duke bërë dush, ky i fundit e ka ngacmuar me shaka, transmeton TeleshkronjaPost.

Lexoni biseden e tyre (video në fund të tekstit):

Luizi: Zgjidh, o dush me mua ose me Lorencin

Jori: Unë atje e kam dushin tim (bën me shenjë nga dushi ku po lahet Luizi)

Luizi: Hajde

Jori: Jo, ti je i martuar o Luiz

Lorenci: Aaa bravoo