Luizi i kap me duar fytyrën Jorit dhe afrohet ta puthë// Kiara shfaq xhelozi: Ça ishte ajo!

Një episod xhelozie ka ndodhur mes çiftit Luiz-Kiara në shtëpinë e “Big Brother Vip Albania 2”.

Në fakt ishte një shaka e bërë nga Luizi, i cili teksa të gjithë banorët ishin në oborr këngëtari erdhi nga brenda shtëpisë dhe iu afrua Jorit.

Ai shkoi drejt saj, i kapi fytyrën me dy duar dhe u afrua sikur po e puthte. Në atë moment ai filloi të qeshë, njofton Teleshkronja Post.

Jori: Ik ore dreq se më trembe.

Këtë moment nuk ka kaluar pa e vënë re Kiara e cila i ka kërkuar menjëherë llogari.

Kiara: Ça ishte ajo?

Luizi duke qeshur i ka shpjeguar: Doja ta trembja sikur po e puthja