Luizi i kërkon falje Kiarës: Më fal me gjithë shpirt, nuk mund të rri pa ty [VIDEO]

Ka disa ditë që Kiara dhe Luizi kanë një krisje në lidhje e tyre dhe nuk kanë komunikim të rregullt mes vete, transmeton TeleshkronjaPost.

Kiara vazhdon t’i mbajë qëndrim Luizit, përkundër përpjekjeve të tij, shkruan lajmi

Mbrëmë Luizi sërish i ka shkuar afër shtratit ku edhe kanë diskutuar.

Ai i ka kërkuar falje asaj teksa është shprehur se nuk mund të rri pa të.

Në anën tjetër ishte Kiara ajo e cila u shpreh se është ndier keq, dhe se ai po e nënvlerëson atë para banorëve./TeleshkronjaPost/