Luizi i kthehet keq Kiarës: Mos ndërhyj më kur jam duke folur

Gjërat së fundmi nuk po shkojnë dhe aq mirë mes Kiarës dhe Luizit. Vetëm së fundmi këngëtari është acaruar me partneren e tij, transmeton Teleshkronja Post.

Ai i ka kërkuar që të mos e ndërpresë ndërkohë që ai bisedon apo përfshihet në çështje të ndryshme brenda shtëpisë. Kjo nuk është pritur mirë nga Kiara.

Luizi: Mos ndërhyj më kur jam duke folur. Qoftë për idetë që kam, qoftë sa zgjat. Më lër të flas. Kaq.

Kiara: Okay, mirupafshim./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post