Luizi i shfaq Kiarës këngën dedikuar për të! Puthje pafund mes çiftit

Me rastin e festës së “Shën Valentinit”, Luizi kërkoi nga Vëllai i Madh që t’i bëjë një surprizë Kiarës.

Gjatë këtyre ditëve ai shkroi një këngë për të, duke shpalosur dhe shprehur të gjitha ndjenjat që ka për Kiarën.

Kënga e Luizit, “Me ty” është e publikuar në kanalin e Top Channel, në Youtube.

Luizi ia këndoi këngën Kiarës, ndërsa kjo e fundit u përlot nga emocionet.

Kiara i tha Luizit “Të dua” dhe ky i fundit i dhuroi asaj një byzylyk./TeleshkronjaPost/

Publikohet audioja, Luiz Ejlli krijon këngën e veçantë për Kiarën për Shën Valentin (AUDIO)