Luizi me shaka frikëson Kiaran kur del nga tualeti (VIDEO)

Luizi dhe Kiara vazhdojnë të na dhurojnë bashkë momente shumë të bukura brenda shtëpisë së Big Brother Albania Vip 2.

Tani më si çift i konsuliduar tashmë po vazhdojnë jetën brenda shtëpisë. Sot Luizi ka bërë një moment komik me Kiaran, shkruan Teleshkronja Post.

Kiara ishte në tualet dhe sapo doli, Luizi ishte i fshehur dhe e friksoi, shiko videon për më tepër :