Luizi ndalet dëgjon ezanin, mundohet ta qëllojë se sa është ora

Luiz Ejlli, banori i shumë komentuar, dëgjon hoxhën derisa thërret ezanin dhe mundohet ta qëllojë se sa është ora, përcjellë TeleshkronjaPost.

Duke qenë të mbyllur brenda katër mureve tash e dy muaj, banorët e shtëpisë së Big Brother VIP Albania shpesh humbin edhe konceptin e kohës.

Sidoqoftë, duket se Luizi e ka gjetur një mënyrë se si ta zgjidhë këtë problem, përcjell Reporteri.

Derisa dëgjoi hoxhën teksa thërret ezanin, Luizi u mundua t’ia qëlloi sa ishte ora.

“6 e gjysmë, 7 pa 25, se osht t’u knu hoxha”, thotë ai, teksa Tani shpërthen në të qeshura./teleshkronjapost.com/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post