“Luizi nuk rri dot pa pirë drog*ë”// Debati Luizi-Olta (VIDEO)

Debati Luiz-Olta – “Luizi nuk rri dot pa pirë drog*ë”, kjo ishte një bisedë mes Kristit dhe Oltës para disa javësh në Big Brother VIP Albania 2.

Përplasje e fortë mes Oltës dhe Luizit, pasi Luizi i rikthen dhe i komenton disa komente të Oltas para disa javësh, shkruan TeleshkronjaPost.

Luizi: “Shpiku një gjë kot”/

Olta-Luizit: Prit se do të ta faktoj!

Luizi: “Ose faktoje ose shëmtoje veten më shumë”

Olta: Nuk kam dëshirë të flas për këtë temë!

Në debatin mes Luizit dhe Oltës ndërhyn Gerti: Është folur e kam parë nga televizori!