Luizi prap e nis ditën duke qarë (PAMJE)

Banori i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli e ka nisur ditën e sotme pas prime duke qarë. Ai është parë këtë mëngjes i vetëm në verandë me sytë e përlotur.

Kjo është e disata herë që Luizi shfaqet i përlotur mëngjeseve, shkruan Teleshkronja Post.

Disa komentues shkruajnë se atë e ka marrë malli për familjen dhe shprehen të indinjuar që Luizit nuk i është bërë ndonjë surprizë deri tani./teleshkronjapost.com/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post