Luizi shuan dilemat: Ja kujt ja beson menaxhimin e llogarisë në Instagram

Luiz Ejlli është një këngëtar shqiptar, i cili u bë i njohur si këngëtar gjatë viteve 2000. Gjatë karrierës së tij, Luizi ka realizuar disa hite popullore si “Zjarr i Ftohtë” dhe shumë hite tjera.

Ai ka marrë pjesë në shumë koncerte dhe festivale muzikore në Shqipëri dhe rajon, raporton TeleshkronjaPost.

Në vitin 2022, Luizi hyri në Big Brother Albania, një reality show i njohur në Shqipëri dhe rajon. Ai ishte një nga banorët e parë të hyjnë në shtëpinë e madhe dhe ai ka fituar shumë admirues me personalitetin e tij të hapur dhe të ndjeshëm.

Luizi gjithashtu është bërë i njohur për paraqitjen e tij të mrekullueshme në provat e sfidave në shtëpinë e Big Brother Albania.

Ai ka një numër të madh të ndjekësve në Instagram, megjithatë, një situatë e cila u bë e njohur ishte kur u krijua një luftë për menaxhimin e llogarisë së tij në Instagram.

Disa njerëz që Luizi thoshte se ishin miq dhe familjarë ishin duke e menaxhuar llogarinë e tij në Instagram dhe ky fakt solli një debat në rrjete sociale.

Luizi i pyetur në dhomën e rrëfimit se kush do të duhej të menaxhojë llogarinë e tij në Instagram dhe ai u përgjigj se do të dëshironte që të ishte Top Channel, një stacion televiziv në Shqipëri, që e menaxhon llogarinë e tij. Ai shprehu besimin e tij dhe në menaxhimin e tyre të mirë të llogarisë së tij në rrjetin social.

Luizi tha me gojën e tij: Dua të ma menaxhojë Top Channel, kam besim.