Maestro ia përmend ish-të dashurin e Kiares Butrintin, Luizi shpërthen keq ndaj tij

Produksioni sot gjate dites ka vendosur kenget e ish te dashurit te Kiares, Butrint Imerit pas kerkeses se Jorit qe tha se deshiron te degjoj Don Xhonin dhe produksioni leshoi kengen e Donit ne bashkepunim me Butrintin.

Kiara vetem ka qeshur ndersa ka thene se i pelqeu pasi ka kohe qe ka kerkuar te leshojne kenge shqipe, e pas kenge produksioni leshoi disa kenge te Butrintit, ishte Maestro qe e kuptoi situaten ndaj vazhdoi ta nguc Luizin.

Luizi qendronte ne divan i nervozuar me sjelljet e Kiares qe eshte vazhdimisht ndersa Maestro e pyet prape Kiaren se kush po e kendon kengen pasi nuk e di, ne kete momente eshte ngritur Luizi per tu perballur.

Ai i tha Maestros i nervozuar se nuk e kishte zene asnjehere ne goje emrin e gruas se tij Aides duke e paralajmeruar se ai po e ben kete me Kiaren, Luizi eshte nervozuar shume ndersa nuk mundi ta qeteson as Kiara as banoret tjere.

Shiko VIDEON

, Teleshkronja Post