Maestro thotë se këta banorë do të shkojnë në finale [VIDEO]

Banorët e shtëpisë së “Big Brother VIP Albania 2” japin shpesh mendimin e tyre se kush mund ta prekë finalen e madhe. Këtë herë ka qenë rradha e Maestros.

Gjatë një bisede me Olta Gixharin, ai ka treguar se sipas tij Luizi, Kiara, Olta, Dea Mishel dhe ai do të jenë në finalen e kompeticionit BBVA2.

“Dean kam filluar dhe unë ta shoh në finale se do çojnë dhe goca. Nuk mund të më çojnë vetëm mua. Po Kristin nuk e fute? Dhe unë e kam heq”, iu përgjigj Olta.

Ja video ku Maestro flet për finalistët e Big Brother VIP Albania 2./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post