‘Më morën mësysh’, Olta rrëzohet në BBV [VIDEO]

Sonte në Big Brother VIP u mbajt dasma kosovare, ku në rolin e çiftit ishin Nita dhe Bledi. Të gjitha vajzat shkëlqyen me veshjet tradicionale të Kosovës, por Oltës i ndodhi një incident.

Ajo u rrëzua dhe tha se arsyeja ishte ngaqë nuk është mësuar me fustane aq të mëdha. Aktorja shtoi se e kanë marrë mësysh, transmeton TeleshkronjaPost.

“Po unë nuk di të mbaj fustane kaq të mëdha. U rrëzova. Më morën mësysh”, u shpreh Olta.