Më në fund Kejsi reagon, ky është mesazhi për Stresin (VIDEO)

Një nga temat më të përfolura të momentit Kejsi-Stresi: Ajo është lajmëruar për herë të parë pas shumë kohësh në PRIME’n e Big Brother Vip Kosova.

Ajo ka kërkuar nga ai që ta respektoj privatsinë e saj dhe të lidhjes mes tyre dhe ka kërkuar që të diskutojnë gjërat e tyre pas përfundimit të këtij emisioni, shkruan TeleshkronjaPost.

Ky është reagimi i saj i plotë me video: