Moderatori simpatik nga Kosova që do të hyjë sonte në Big Brother Albania [FOTO]

Big Brother VIP është shndërruar në një nga formatet më të ndjekura të momentit.

Fansat janë lidhur aq shumë më banorët brenda – sa edhe pas daljes jashtë janë duke vazhduar që t’i kërkojnë ata.

Aktori i humorit Elvis Pupa, ka trazuar rrjetin me një postim të bërë së fundmi, ku ka lënë shumë dyshime për rikthimin e tij në ekranet shqiptare.

Por, banori i radhës që sonte do të bëhet pjesë e BBVA është prezantuesi dhe ish-basketbollisti i njohur nga Kosova është Shpat Kërleshi.

Shpati vjen nga qyteti i Gjakovës dhe është prezantues në emisionin “Për ditë të mbarë” që transmetohet në RTV21./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post