Mohoi se ka të dashur jashtë, Sabiani degjeneron Arbanën: Mos i shkurtoni klipet, ai ka thënë ka

Por ai pak momente me par ka reaguar serisht duke bere kete postim. “Genjeshtra sheshit nga kristi E dashur jo ish Arbana, transmeton Teleshkronja Post.

Dhe mos i pritni klipet sipas deshires tuaj Kristi ka then kam lidhje jasht dhe un vazhdoj me ate vajz dhe do vazhdoj nga un nuk vjen ndarje jam besnik”. Kristi dhe Keisi kanë krijuar një marrëdhënie të lezetshme brenda shtëpisë. Që prej hyrjes së Keisit, loja e tij thuajse ka ndryshuar, që kur ai dhe Keisi i kanë shprehur pëlqimin njëri-tjetrit.

Ai më parë, ka treguar që një vajzë e pret jashtë shtëpisë dhe se është në një lidhje. Ndërkohë që sot tha se i ka dhënë fund lidhjes para se të hynte.

Kjo nuk është e vërtetë. Së pari këtë e ka treguar reagimi i ish-të dashurës së tij të themi gjatë javës e cila ndër të tjera tha se ndihej shumë e zhgënjyer dhe pikëlluar.Së dyti e tregon kjo bisedë që ata kanë bërë më 24 dhjetor pikërisht ditën kur nisi BBV dhe kuptohet qartë që kanë qenë të lidhur.

, Teleshkronja Post