Momente gazmore në shtëpi mes Armaldos, Kristit dhe Luizit, gudullisin Maestron (VIDEO) 

Një video reth 1:14 sekonda e publikuar nga Digitalb, shihen Kristi, Luizi dhe Maestro derisa luanin me njëri tjetrin, Kiara Tito dhe Bledi Mane shikonin qka po ndodhë.

Luizi me Kristin gudullisin Maestron, derisa ai shkrihej së qeshuri, shkruan TeleshkronjaPost. Shiko videon për ta parë për qfarë po flasim. Vërtetë situat gazmore: