Nëna e Luizit i dërgon një mesazh atij dhe Oltës: Çapaçulat e nënës, Zoti është i madh [VIDEO]

Formati i famshëm “Big Brother VIP Albania” ka bërë që shqiptarët nga mbarë bota t’i dërgojnë banorëve mesazhe e dhurata përmes një aplikacioni online të quajtur ‘Big love’.

Fansat mund të zgjidhin një emoji që nis nga vlera 3 euro deri në 100 euro, e cila është kurora.

Një nga mesazhet më të bukura ka ardhur sot nga nëna e Luizit. Dhe gjejeni çfarë: lidhet me Oltën. Ja çfarë shkruan ajo:

“Përshëndetje, çapaçulat e nënës. Jeni shumë të mirë. Zoti ju ruajt të gjithëve. Zoti është i madh që bëri bashkë Luizin dhe Oltën në një bluzë. Më keni kënaqur. Nëna e Luizit nga New York!”.

Mesazhi është pritur shumë mirë nga banorët dhe Olta e ka falenderuar atë./ TeleshkronjaPost.com