Nita: Bledi ka hyrë me mision, Luizi: Do ta zhgarravis

Në “Big Brother VIP Albania” mbrëmë janë futur edhe tre banor të ri, njëri nga është gazetari Bledi Mane.

Bledi Mane ishte njëri nga tre banorët. Lidhur me këtë kanë diskutuar pak Nita, Diola dhe Luizi.

Ishte Nita ajo e cila i tha Luizit, se ai ka hyrë me një mision, shkruan Teleshkronja Post.

Në anë tjetër Luizi e tha shprehjen e tij të famshme: Do ta zhgarravis.

Luizi dhe Maestro mbrëmë u zgjodhën dy të preferuarit e publikut, ndër Kiara dërgoi në nominim Oltën, Dean dhe Tean./TeleshkronjaPost/