Surprizë, kjo bukuroshe pritet të hyjë të shtunën në shtëpinë e BBV Albania [FOTO]

Një ‘bombë’ e vërtetë, kjo bukuroshe pritet të hyjë të shtunën në shtëpinë e BBV Albania. Zbulohet banorja e re Big Brother VIP Albania

Shtëpisë së “Big Brother VIP” do i bashkohet edhe një tjetër banore. Bëhet fjalë për ish-konkurrenten e “Përputhen”, Antoneta Koçin.

Zoom .al raporton se Antoneta do t’i bashkohet formatit televiziv, por nuk dihet ende nëse do të hyjë në shtëpi të shtunën e kësaj jave, apo të martën e ardhshme.

Antoneta u bë e njohur nga “Përputhen” e më pas ka marrë pjesë si e ftuar në disa programe televizive.

Hyrja e saj sigurishtë se di t’i bëjë xheloze Kiarën, Kejsin dhe Deamishel, pasi ajo mund të jetë shumë e pëlqyer për meshkujt e kësaj shtëpie./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post