Një vit më parë Luizi e komentonte Big Brother | Çifti Donald-Trixa shënjestra e tij…

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Luiz Ejlli është ndër personazhet më të komentuar të momentit në mbarë trojet shqiptare, ai poashtu ka thyer cdo rekord shikueshmërie në historinë e Big Brother në Shqipëri.

I njejti po shihet e cilësohet si fitues i këtij edicioni pasi i njejti po gëzon mbështetjen e të gjithë shqiptarvë gjithandej, i dal shumë herë në nominim ai ka dal më i votuari për të qëndruar në shtëpi

Luiz Ejlli duket se e ka ndjekur mirë Big Brother një vit më parë. Nëse i hedh një sy profilit të tij në Facebook (aty ku Luizi ka qenë shumë aktiv para se të hynte në Big Brother), do të gjesh statuse me humor që lidhen kryesisht me këtë reality show.

Por ajo që vëmë re është se me personazhet që ai është marrë më shumë dhe që ka ironizuar kanë qenë Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj. Më poshtë gjeni disa prej statuseve më pikante të tij./insajderi/ Shiko foton:

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post