Nuk mjaftojnë sherret brenda BB, Efit i ndodhë e papritura (FOTO)

Derisa banora e BigBrother VIP, Efi Dhedhes ndodhet brenda shtëpisë së Big Brother e po përballet me sherre e debate, tani Instagramin e saj kanë tentuar ta vjedhin.

Personi që menaxhon profilin e Efit në Instagram e ka bërë private këtë llogari dhe shkruan se “ka pasur tentativa për hakim dhe përpjekje për t’i blerë ndjekës fallco’.

Kujtojmë që Efi së fundmi ka qenë shumë e komentuar për shkak të debatit me Kiarën dhe Luizin.

Shikoni foton e publikuar të Efit në Instagram nga ekipi i saj, njofton TeleshkronjaPost.com :

, Teleshkronja Post