Nuk përmbahet Bledi ndaj protagonistëve të BBV: Luizit ia dha çmimet Jozefina, Olta aktore mediokre

I shumë përfoluri i këtyre ditëve, Bledi Mane, një prej personazheve më kontroverse që ishte pjesëmarrjës në Big Brother VIP, vijon të tërheqë vëmendjen e mediave.

Bledi, një prej personazheve më kontrovers që ishte pjesëmarrjës në Big Brother VIP, vijon të tërheqë vëmendjen e mediave, transmeton TeleshkronjaPost.

Së fundmi ai sulmoi Luizin dhe Oltën për karrierën e tyre, teksa tha se nuk janë artistë. Sipas tij, Luizi nuk ka lënë gjurmë në muzikë, ndërsa Olta është aktore mediokre.

“Olta është një nënë e mirë, një lojtar i mirë, por është një aktore mediokre. Ndërsa Luizi nuk ka lënë gjurmë në muzikën shqiptare. Çmimet e para i ka marrë Jozefina.”- tha Bledi.

, Teleshkronja Post

E papritur/ Bled Mane puth në buzë Ina Kollçakun [VIDEO]