Ofendoi rëndë Kiarën, Amos reagon për herë të parë

Pas daljes nga Big Brother Amos Zaharia ka zgjedhur të mos e komentojë ofendimin që i bëri Kiarës, kur po debatonte me Luizin

Aktori u shpreh se nuk e mbante mend. Tanimë kanë kaluar ditë nga dalja e tij dhe aktori ka pasur mundësinë të shikojë videot që kanë qarkulluar.

Amosi ka shpjeguar sot në “Fun Club” se ka qenë një moment nervozizmi dhe kjo fjalë ka dalë në sipërfaqe pa dashje.

Ndër të tjera ka kërkuar ndjesë për këtë ofendim ndaj moderatores.

“Duhet ta shikoja me lupë ça kisha thënë. Ishte një moment nervozizmi. E kam parë që e kam thënë. Nuk e dija që e kisha thënë. Ka dalë në sipërfaqe pa dashje. I kërkoj ndjesë”, ka thënë Amosi.

Amosi drejt skualifikimit pasi shau Kiaren dhe Luizin ?

, Teleshkronja Post