Olta apo Luizi: Kë e mbështetë Beatrix në këtë Big Brother [FOTO]

Beatrix Ramosaj, këngëtarja e cila ishte vitin e kaluar pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP, disa herë ka dhënë mendimin e saj për banorët e këtij edicioni.

Së fundmi ajo ka komentuar me një yll në foton e Olta Gixharit, duke treguar mbështetjen për të, transmeton Teleshkronja Post.

, Teleshkronja Post

Megjithatë pak kohë më parë Trixa u duk se mbështeste edhe Luizin, kur postoi një status ku mbronte banorin pasi të tjerët e bullizuan. “Keni një vend special në ferr”, shkruante këngëtarja.

, Teleshkronja Post

Më pas duket se konsiderata e saj për Luizin ndryshoi, kur ai gjatë një bisede tha se do donte një femër inteligjente si Beatrix.

“Faleminderit Luiz, e thënë prej teje e vlerësoj shumë. Edhe unë dua dikë që nuk gënjen dhe të sinqertë si ti. #meluizin”, shkruante Trixa.

, Teleshkronja Post

Së fundmi Beatrix tregoi mbështetjen e saj edhe për Ermionën.

“Vallaj ke qef ta shofesh dhe ta degjosh Ermionen. Eshte vetvetja, s’ja perton njeriu faaare cope jau thot muhabetet. Pa strategji, pa LOJË. She only speaks truths. Everyone else listens. Her vibeeee! Më e vërteta aty brenda”, ka shkruar Trixa../TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post