Olta puth e përqafon Luizin, pasi ai nervozohet me Kiaran dhe refuzon përqafimin nga ajo [VIDEO]

Loja Siameze/ Momente komike mes Luizit dhe Oltës, të dy bien barkas në krevat, dhe kalojnë shumë bukur me njëri-tjetrin, duke marrë parasysh se sa rival janë brenda shtëpisë.

Luizi dhe Kiara ishin hidhëruar dhe Kiara provoj të afrohej dhe ta puthte Luizin, Luizi duke se ishte hidhëruar me të dhe nuk pranonte puthjen nga Kiara, shkruan TeleshkronjaPost.

Momenti kur Kiara tenton ta puthë Luizin por ky i fundit e refuzon:

Megjithatë duke parë se Luizi ishte në disponim jo të mirë, Olta u afrua dhe e puthi dhe përqafoj Luizin.

Ky është momenti kur Olta puthë Luizin dhe e ngushëllon, gjithashtu shkodrani gjithë ditën nuk ishte aq në disponim dhe kishte edhe dhimbje koke. /TeleshkronjaPost.com/