PAMJE: E vetme në oborr, Kiara shpërthen në lot

Kiara e ka përjetuar keq veprimin që Luizi bëri në tualet, duke e bllokuar mes dy lavamanëve e duke mos e lëshuar.

Në atë moment Kiara kërkoi të largohej pasi i merrej fryma e nuk ndihej mirë, por Luizi këmbënguli. Pikërisht ky moment ka krisur marrëdhënien e tyre.

Kiara është parë në oborr duke qarë teksa qëndronte e vetme, transmeton TeleshkronjaPost.

Luizi kshkoi t’i qëndrojë pranë dhe e pyeti pse po qan, por Kiara i kërkoi ta linte vetëm.

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post