Pas puthjes në BBVA, Bledi Mane jep sinjale për Nitën [FOTO]

Publicisti dhe gazetari nga Shqipëria, Bledi Mane sa ishte në shtëpinë e Big Brother VIP Albania “u martua” me këngëtaren kosovare, Nita Latifi, ku në ‘dasmën’ që u orgnizua brenda u puhtën.

Z. Mane tashmë ka ca ditë që është larguar nga shtëpia, por siç duket po vazhdon ta ndjek rrugëtimin e këngares Latifi, transmeton Teleshkronja Post.

Ai ka publikuar një foto të Nitës e cila shihet në bikini brenda shtëpisë, ndërsa afër saj janë dhe dy banoret, Olta dhe Dea, ku ka dhënë sinjale se po e pret jashtë, shkruan Reporteri.net.

“Një arsye më shumë që Olta dhe Dea ta nominojnë Nita Latifin. Qëndro e fortë nusja ime”, ka shkruar gazetari në mes të fotos.

, Teleshkronja Post