Personazhi karizmatik: “Nëse futem në Big Brother e fitoj”

Personazhi i njohur në publik me aventurat e tij dhe ish-pjesmarrës në emisionin Përputhen dhe jo vetëm.

Juli, djali aventurier që u bë i njohur nga jetesa e tij në shpella e më pas me pjesëmarrjen në Big Brother, ishte ftuar sot në Ditë e re.

Juli u shpreh i bindur se nëse do të bëhej pjesë e BBV do ta fitonte, transmeton Teleshkronja Post.

“Nëse unë futem në Big Brother VIP e fitoj, pikë muhabeti. Jo të futem tani, të futem në ditë e parë. Burgu bëhet nga fillimi. Unë nuk e di a do ta kisha mposhtur Luizin se nuk e kam parë, por po të futesha që ditën e parë unë do ta fitoja, të futësh kë të duash”, tha ai./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post