Plas debati/ Vedati ofendon rëndë Julianën: Komandante e Dubait

Vedati dhe Juliana janë përplasur keq mbrëmjen e sotme gjatë darkës së të nominuarve në “Big Brother VIP”. Juliana është shprehur se Vedati është dashur të luftojë gjatë luftës e jo të ikë në kampe refugjatësh.

Diskutimi mes tyre ka agravuar dhe ka kaluar në ofendime, teksa Vedati e ka quajtur Julianën “komandante të Dubait” duke iu referuar stilit të shtrenjtë të jetës që bën.

Juliana është ndjerë e ofenduar, ndërsa në mbrojtje të saj ka dalë dhe Melisa./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post

, Teleshkronja Post