Po luanin me top, Atdheut i ndodh e papritura (VIDEO)

Djemtë e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Vedat Bajram, Stresi, Atdheu dhe Blasta kaluan pak kohë duke luajtur dhe zbavitur me top futbolli në oborrin e shtëpisë.

Në një moment, Atdheut i ndodh e papritura derisa e ka topin dhe mbesin pa top, transmeton Teleshkronja Post.

Ndiqni videon për të kuptuar çka ndodhi.