Publikohet audioja, Luiz Ejlli krijon këngën e veçantë për Kiarën për Shën Valentin (AUDIO)

Luiz Ejlli ia ka dalë që brenda shtëpisë së “Big Brother” të krijojë një këngë dedikuar Kiarës, si një dhuratë për ditën e të dashuruarve.

Vargjet dedikuar Kiarës, duke se përshkruajnë ndjesinë që këngëtari ka për moderatoren, me të cilën u njoh dhe u lidh në shtëpinë e famshme.

“Vec du me t’mbajt në krahë, ta dëgjosh t’i zemrën time se ka shumë për me tregu…”, janë disa nga fjalët në tekstin e këngës./TeleshkronjaPost/