Reagojnë shoqet e Xhulit pas debatit me Vedatin: Fshiji lotët, mos e qaj kokën për komandant prraçkën [FOTO]

Një debat i ashpër është zhvilluar në Big Brother Vip Kosova, ndërmjet dy lojtarëve, Xhuliana Nurës dhe Vedat Bajramit, shkruan Indeksonline, transmeton Teleshkronja Post.

Ky i fundit, gjatë një debati e quajti Xhulin “komandante të Dubait”. Veprimi i Vedatit ka nxitur reagime nga shoqëria e Xhulit.

“Juliana, fshiji lotët. Ti i ke përballu gjithë ato sulme dhe ofendime nga më të ndryshmet që kur ke hy në Big Brother Vip Kosova. Mos e qaj kokën për ofendimet e këtij ‘Komandant prraçkës’ (Vedatit) Ti dhe familja jote fal Zotit qëndroni mirë ekonomikisht dhe këtë e din një Drenicë që e njohin familjen Nura. Xhuli, ti je komandant i femrave të forta dhe këtë e ke argumentu tash e dy muaj e gjysmë”, thuhet në reagimin e tyre.

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post