Reagon Kejvina Kthella, ka disa fjalë për Luizin

Ish banorja e Big Brother Albania, e cila u përjashtua nga shtëpia për dhunë fizike ndaj Luiz Ejllit, Kejvina Kthella, ka ardhur me një reagim se kush eshte Kejvina e BBV dhe kush është Kejvina e jetes reale.

Ajo ka shkruar se Luizi ka qene një mik i mire për të kur ka hyre në fillim në shtëpi, duke shtuar se ka ndodhur çka ka ndodhur ata do te vazhdojnë te jenë miq edhe kur të dali jashtë Luizi.

“Jam e sigurt qe ne te dy do te jemi gjithmonë miq”, ka shkruar Kejvina.

Tutje ka shtuar se nuk ka dëshire të viktimizohet por se Kejvina ra pre e një manipulimi te turpshëm.

“Kejvina e BB vip, ra pre e një manipulimi te turpshëm, por unë nuk jam këtu për tu viktimizuar”.

Për fund ajo i ka kërkuar falje gjithë publikut./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post