Ribashkohen dy super yjet e showbizit pas dy vitesh larg njëri-tjetri

Pas dy vitesh të ndarë, Shawn Mendes dhe Camila Cabello janë ribashkuar në mënyrë spektakolare në natën e parë të festivalit “Coachella 2023”.

Një fotografi e tyre duke shkëmbyer puthje në buzë është bërë virale në internet dhe po e bën xhiron e rrjetit, shkruan TeleshkronjaPost.

, Teleshkronja Post

Çifti kishte marrë fund në 2021-n pas dy vitesh marrëdhënie, por duket se ata janë kthyer prapë së bashku dhe po e rikthejnë dashurinë e tyre. Shawn, 24 vjeç dhe Camila, 26 vjeçare, u filmuan duke festuar së bashku dhe dukeshin shumë të lumtur së bashku.

Ndërsa fansat janë të lumtur që Shawn dhe Camila janë bashkë, ata nuk mund të harrojnë këngën e tyre të famshme “Senorita” që ishte një hit në 2019-n dhe që kishte shkaktuar shumë spekulime në atë kohë për marrëdhënien e tyre.

Ndërkohë që nuk ka ndonjë deklaratë zyrtare nga Shawn dhe Camila rreth marrëdhënies së tyre, fansat janë të kënaqur që ata janë bashkë dhe janë duke ndarë fotografi dhe videoklipa të tyre të festimit në festivalin Coachella.

, Teleshkronja Post

Mendimi i fansave është se këta dy janë njëri për tjetrin dhe se ata duhet të jenë bashkë. Ata janë një çift i bukur dhe i talentuar dhe shumë njerëz besojnë se ata do të bëhen një nga çiftet më të famshëm të showbizit në ditët e ardhshme.

Megjithatë, nëse ata janë bashkë ose jo, Shawn dhe Camila do të vazhdojnë të kenë karrierat e tyre të suksesshme si këngëtarë solo dhe ata do të mbajnë fansat e tyre të lumtur dhe të kënaqur me muzikën e tyre.

Festivali Coachella është një ngjarje e madhe për showbizin dhe ka shumë yje të njohur që festojnë së bashku në këtë ngjarje të mrekullueshme. / TeleshkronjaPost.com