Robin Haxhi Krasniqi rikthehet në ring me një fitore të madhe [VIDEO]

Boksieri nga Kosova, Robin Haxhi Krasniqi rikthehet me stil, fiton kundër numrit një të Belgjikës

Robin Krasniqi është rikthyer në ring me një fitore të madhe. Krasniqi rikthehet me stil, fiton kundër numrit një të Belgjikës.

Boksieri me prejardhje kosovare pati pesë raunde mjaft të mira dhe në pauzë, ekipi i belgut vendosi ta dorëzonte meçin.

Përveç dy raundet e para, në tre tjerët Krasniqi ishte i jashtëzakonshëm

Ky duel u zhvillua në palestrën “Audi Dome” në Gjermani./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post