Sabiani është kundë lidhjes së Keisi-Kristi, merr vendimin e papritur ndaj vajzës

Artisti shqiptar, Sabiani nuk është aspak dakort me romancën që Keisi ka krijuar me Kristin në Big Brother. Ai e ka shprehur publikisht nëpërmjet disa deklaratave të tij në InstaStory se është kundër kësaj marrëdhënie.

Ndërsa Keisi kur është pyetur nga Luizi se çfarë do të bënte nëse babai do të ishte kundra lidhjes, ajo tha se do të ndiqte zemrën dhe do i dilte kundra.

Këto deklarata duket se Sabianit nuk po i pëlqejnë aspak. Ai ka marrë vendimin e papritur dhe e ka hequr Keisin nga lista e ndjekësve të tij në Instagram dhe madje ka fshirë edhe fotot e fundit që kishte me të./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post
, Teleshkronja Post