Show nga dyshja: Luizi puth Maestron, më në fund pajtohen…[VIDEO]

Dy personazhet më të përfolura të këtij edicioni të Big Brother Albania, Luiz Ejlli dhe Armaldo Kolgjeri nuk ndalen me dhurim të show dhe spektaklit.

Kohët e fundit ata të dy i kishin krisur marrëdheniet e tyre mes vete ku në disa raste kishin shprehur ofendime për njëri tjetrin, shkruan Teleshkronja Post.

Megjithatë, më në fund, me sa duket dyshja Luizi-Maestro kanë rikthyer kontaktet, pasi kishin disa ditë pa i folur njëri-tjetri pas debateve të shumta.

Tani në disa lojëra mes tyre të organizuara nga ‘Vëllai i Madhë’, kanë hapur mundësinë mes tyre që të bëhet komunikim dhe kanë luajtur së bashku në disa raste.

Shikoni videot e më poshtme për të kuptuar se si tashmë po flasin me njëri tjetrin dhe po luajnë së bashku, si në “kohët e vjetra”./TeleshkronjaPost/

Lexo edhe: Zbulohen shumat e parave që fiton Luizi dhe banorët tjerë për të qëndruar brenda shtëpisë së ‘BBVA’