Shpati – banori i ri u kujdes të trazoj ujëra para se të hyjë: “Kristi-Keisi fake, s’besoj tek Luiz-Kiara”

Vetëm pak orë para se të hynte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri , banori i ri Shpati ka dhënë opinionet e tij për disa nga banorët e shtëpisë, ai është shprehur se nuk ka një preferencë të caktuar nga banorët.

Ndersa ka thene se do të krijojë një grup të tij duke mos qënë kështu as me Luizin as me Oltën, e sa hyri ne shtepi ai ma krujuar marredhenie te mira me te gjitha banoret ndersa mbetet te shihet strategjia.

Në lidhje me çiftet e shtëpisë ai thotë se marrëdhënien e Kristit dhe Keisit e sheh si ‘fake’, ndërsa lidhjen Kiarës me Luizin nuk e beson, megjithese pasi hyri me Luizin duket se po i shkon mjaft muhabeti.

Ai eshte zgjuar sot heret bashke me Luizin qe zgjihet heret gjithmone ndersa kane biseduar mjaft gjate me njeri tjetrin duke perdhire situata te ndryshme e banore te shume lidhur me keto situata./TeleshkronjaPost/

, Teleshkronja Post