“Si do më tregosh kur të jesh shtatzënë?”/ Kiara “shtang” Luizin me përgjigjen e saj

Në një bisedë intime pas mesnate Luizi ka pyetur Kiarën se si do t’ja tregoi kur të jetë shtatzënë.

Të dy të shtrirë në krevat dhe të përqafuar, Kiara i ka treguar se nuk do ti thoshte asgjë por thjesht do t’i jepte përgjigjen e testit të shtatzënisë.

Luizi: Si do ma thuash kur të ngelësh shtatzënë?

Kiara: Unë do të të jap testin

Luizi: Me test? Nuk do ma thuash ndryshe?

Kiara: Me test, papritur, siç të erdhi puthja./TELESHKRONJAPOST/