Strategjia e Armaldos për të sulmuar Luizin // “Nëse ne bëhemi 4 vetë bashkë”

Mbrëmë përsëri ishin temë e diskutimit ndoshta kryesore e PRIME të mbrëmshëm ku dy opinionistët Zhaku dhe Arbëri e kritikonin Maestron për lojen e tij me Luizin.

Mbrëmë në PRIME: Në PRIME Armaldo shpërtheu ndaj Luizit, çohet dhe bërtet: Ky zotëria këtu mua kë ka bërë…

Derisa sot Maestro ka filluar të shpalosë strategji të reja se si ta mposhtë Luizin në Big Brother Albania 2 , transmeton Teleshkronja Post.

Në një bisedë me Nitën, Maestro është shprehur se nëse ata bëhën katër veta bashkë, e ta godasin Luizin në momentin që ai sulmon një banorë, ai do të rrijë si lepur dhe do tërhiqet.

Tan Ibrahimi e këshillon Nitën që mos të bjerë viktimë e planit të Maestros, pasi nuk i dihet atij se si mund ta luaj lojën. Lexo edhe: E zgjatë dorën për t’u pajtuar, Luizi i kthen përgjigjen e papritur Armaldos [VIDEO]