VIDEO || Xhuliana e lagu Stresin me ujë derisa ishte në gjumë të thellë, ja reagimi i reperit

Xhuliana sot e ka lagur me ujë Stresit derisa ishte në gjumë të thellë, shkruan TeleshkronjaPost. Këtë veprim Xhuli e bëri pasi dje e kishte lagur atë reperi, dersia finalja e Big Brother VIP Kosova është nesër ku finalistë janë: Xhuli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. Stresi e pati një reagim interesant kur u lagë […]

Continue Reading

Xhuli: “Babai i im e ka pasur në klasë Azem Galicën”, harron që ai ka vdekur në vitin 1924 [VIDEO]

Ish-missi Xhuliana Nura, banorja e “Big Brother VIP Kosova” ka zhvilluar një debat në dhomën e gjumit me Stresin dhe Mbresën. Duke diskutuar për rëndësinë e “odave” në kohët e vjetra, ku Mbresa ka deklaruar se ka pasur familje patriarkale, Xhuli ka thënë se di shumë për historinë e odave. Ajo ka thënë se në […]

Continue Reading

Xhuli e kêrcênon, Andi i kundërpërgjigjet: E ke humbur vetën kur Vedati doli i preferuari (VIDEO)

Xhuliana Nura, e shumë përfolura e këtyre ditëve pas debatit me Vedat Bajramin, sidomos për deklaratën e këtij të fundit ku e quajti “Komandant Dubai”, po vazhdon debatet e forta. Së fundmi Xhuliana ka vazhduar debatin me Andin, ku e ka kêrcênuar në lidhje me familjen e tij, shkruan Teleshkronja Post. Andi ia përmendi se […]

Continue Reading