Blero flet për herë të parë për zënkën me Labin: Nuk e di as nga erdhi

Blero flet për herë të parë për zënkën me Labin: Nuk e di as nga erdhi

Këngëtari Blero Muharremi ka folur edhe për pjesën e zënkës me Labinot Tahirin – Labin dhe Getinjon, javë më parë.

“Labi e dinë që unë e respektojë edhe Getinjo, e din këtë gjë! Nuk kisha pas qefë me fol ma shumë rreth kësaj pune janë sqaruar gjërat, besoj që në rregull jena”, ka thënë Blero në emisionin Show Time.

“Nuk e di pse ka filluar ky muhabet, e dinë ma mirë Labi”.

I pyetur se a do të bashkëpunonte me ta, Blero tha: Pse jo , kur ka ndodhur një herë mund ndodhë edhe dy herë, pse jo.

Ndërsa për kolegët tjerë ai thotë që nuk e thumbon askënd dhe se me të gjithë i ka raportet e mira, normal me disa ka më shumë raporte , varet prej momenteve varet prej karakterit të njeriut.

Blero po ashtu e ka quajtur të gabuar qasjen e Labit për protesta në kohë të gabuar. /GazetaExpress/T. M/