Kiara dhe Luizi u mërziten me videot e Efit, kjo e fundit bën gjest të papritur

Banorët në BBVA sot janë pyetur se kush mendojnë që do të shkojë më larg në garën e Big Brother mes Kiarës dhe Luizit dhe shumica kishin përgjigje befasuese, njofton TeleshkronjaPost. Shumica e banorëve kanë përzgjedhur Kiarën si më favorite, teksa Luizi ka ironizuar duke thënë se banorët kanë shumë humor. Për të njëjtën pyetje […]

Continue Reading

‘Edhe këtë nuk e kisha parë’, Efi merr dhuratën e pazakontë [FOT

Një nga banoret e cila edhe pas daljes po komentohet dhe ka fituar vëmendjen e publikut është Efi, transmeton Teleshkronja Post. Loja e saj brenda shtëpisë është pëlqyer shumë duke fituar zemrën e ndjekësve të cilët së fundmi kanë bërë një editim shumë ‘funny’ duke vendosur fytyrën e Efit në ‘letrën e lekut’. “Edhe këtë […]

Continue Reading

“Inatin” Efi nuk e ka vetëm me produksionin por dhe me Maestron, ja çfarë thotë për tenorin

Marrëdhënia mes Luizit dhe Armaldos sa vjen e tensionohet brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”. Gjatë spektaklit të sotëm dyshja pati një përplasje të ashpër mes tyre me ofendime dhe tone të larta. Luizi vazhdon t’a etiketojë Armaldon si servil që pozicionohet mes tij dhe Oltës sipas interesave të veta, ndërsa Armaldo vazhdon me bindjen […]

Continue Reading