VIDEO || Xhuliana e lagu Stresin me ujë derisa ishte në gjumë të thellë, ja reagimi i reperit

Xhuliana sot e ka lagur me ujë Stresit derisa ishte në gjumë të thellë, shkruan TeleshkronjaPost. Këtë veprim Xhuli e bëri pasi dje e kishte lagur atë reperi, dersia finalja e Big Brother VIP Kosova është nesër ku finalistë janë: Xhuli, Stresi, Vedati, Artani dhe Mbresa. Stresi e pati një reagim interesant kur u lagë […]

Continue Reading

Artani për Stresin e Julianën: Të veshur me tesha të moralistit, brenda ka gënjeshtra e shantazhe (VIDEO)

Banori i Big Brother Vip Kosova, Artani, i ka komentuar Julianën dhe Stresin, banorë të tjerë të shtëpisë më të madhe në vend. Ai ka thënë se dyshja në fjalë kanë luajtur me shantazhe dhe gënjeshtra të shumta, transmeton Teleshkronja Post. “Se je lojtar i fortë fol për gjëra këtu brenda dhe jo nga jashtë. […]

Continue Reading

Stresi: Kam parë ëndërr se do jem fitues, “ma konfirmoi” një kalë i bardhë që fluturonte

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Melisa gjatë ditës së sotme ka luajtur rolin e gazetares, teksa konkurrentëve të saj u ka bërë pyetje nga më të ndryshmet. Një ndër “të intervistuarit” e Melisës ishte edhe Stresi, teksa ky i fundit u pyet se – “A është suportues i shtëpisë së Big Brother […]

Continue Reading