”Ti atë punë ke çdo dy ditë je sëmurë”/ Pas saj që bëri Kiara: Ti s’e meriton Luizin, femër e ulët

Fansat e Luizit janë zhgenjyer shumë nga sjellja e ftohtë e Kiarës, pasi kjo e fundit nuk po tregon kujdes për Luizin, i cili ka dhimbje të forta koke dhe nuk ndihet mirë dy dite e fundit.

“Luizi sëmurë Kiara qesh. Më shumë po kujdeset Olta për Luizin se sa Kiara. Tu rp!”, këto janë disa nga komentet e ndjekësve të BBV në rrjetet sociale në lidhje me situatën në shtëpine e Big Brother.

Kujtojmë se banorët e BBV janë ndarë në çifte në kiadër të lojës “siameze”, të vendosur nga Vëllai i Madh. Në këtë s fidë Luizi është çift me Oltën, ndërsa Koara me Dean. Por duket se s fida e ka larguar çiftimin Kiara-Luiz.

Pasi kjo e fundit nuk ka treguar interes për Luizin, i cili vuan nga dhimbja e kokës. Kiara nuk e ka marrë seriozisht sëmundjen e Luizit. Edhe pse ai I ka thënë që është keq, Kiara ka vahduar batutat dhe lojërat në shtëpi.

“Ai çdo 2 ditë këtë punë ka”, ka thënë ndër të tjera Kiara. Nga ana e saj, Olta ka treguar përkujdesje për Luizin, ndërsa ka ak uzuar Kiarës për sjellje të shëmtuar. Mbetet për tu parë se cfarë do të ndodhë mes çiftit.

Kjo sjellje e Kiarës është komentuar negativisht nga ndjekësit duke i thënë “f emër e ult”, “t urp”, “sa e keqe” ti nuk e meriton luin”, ishin vetëm disa nga komentet qe jane shkruar per Kiaren ne rrjet./ TeleshkronjaPost.com